Ultrasonografy używane – Aparaty usg poleasingowe

Oprócz dystrybucji aparatów fabrycznie nowych, oferujemy Państwu również modele rekondycjonowane (POE). Są to najczęściej kilkuletnie systemy z dystrybucji europejskiej, w doskonałym stanie technicznym, tańsze o 30-50% w porównaniu do aktualnego rocznika. Każdy aparat POE oferowany przez Intimex posiada gwarancję oraz certyfikat producenta, świadczący o najwyższej staranności przy procesie rekondycji. Kilkuletnie modele ultrasonografów GE Healthcare są dostępne z w pełni legalnego źródła, dając pewność i gwarancję pracy na stabilnym i bezpiecznym urządzeniu. W celu zapoznania się z aktualną ofertą dostępnych aparatów rekondycjonowanych, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy współpracy z naszym przedsiębiorstwem istnieje możliwość umieszczenia ogłoszenia sprzedaży używanych aparatów diagnostycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że co jakiś czas chcą Państwo wymienić sprzęt medyczny na nowszy, dysponujący zaawansowanymi technologiami i dodatkowymi funkcjami. Dlatego wspomagamy proces sprzedaży używanych aparatów, udostępniając ogłoszenia w przejrzystej i dostępnej dla każdego formie. Jesteśmy przekonani o tym, że znajdzie się wiele osób, których zainteresuje Państwa oferta.Warto skontaktować się z naszymi pracownikami, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej propozycji. Zapraszamy do odwiedzenia tego działu również osoby, które są zainteresowane kupnem sprawnych i jednocześnie niedrogich sprzętów diagnostycznych, wykorzystywanych w medycynie. Obecnie w sprzedaży posiadamy m.in. używane ultrasonografy o bardzo dobrych parametrach roboczych i w nienagannym stanie wizualnym.

Dlaczego warto zainwestować w ultrasonografy używane?

Ultrasonografia to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod diagnostyki obrazowej. Za jej wyborem przemawia szerokie spektrum zastosowań aparatu ultrasonograficznego w praktyce oraz fakt, iż metoda jest nieinwazyjna i atraumatyczna. Obrazowanie ultrasonograficzne jest tak bezpieczne, iż z jego zalet korzysta się w gabinetach ginekologiczno-położniczych oraz podczas diagnozowania noworodków i małych dzieci. Niestety nowe ultrasonografy są bardzo drogie. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom niewielkich praktyk prywatnych oraz lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją indywidualną praktykę lekarską oferujemy ultrasonografy używane.

Ustawa o zakazie reklamowania wyrobów medycznych

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej!